| AaN56 a întrebat:

am inceput sa descarc metin2united l-am descarcat l-am dezarhivat si cand sa intru in auto pachter ca sa isi faca update/intru pe metin imi apare Metin2united.exe si mai jos Metin2united.exe has stopped working windos is checking for a solution to the problem. Dupa ce isi cauta solutia imi da A problem caused the program to stop workin correctly. Windos will close the program and notify you if a solution is available.Mentionez ca eram si pe un metin oare trebuie sa ies de pe el?

4 răspunsuri:
| AaN56 explică:

Cu starter.bat nu merge sal deschid si al auto pachter cand sa-si faca update se inchide.Da il am pe 64 de biti dar am uitat cum sa schimbi biit stiu ca trebuie reinstalat windosu si poate nimeresc 32 biti dar a 2 variatna n-o stiu.

| MarikkDubstepLover a răspuns:

Probabil e de la windowsul tau 7 daca nu ma insel, daca il ai pe 64 de biti s-ar putea sa nu-ti mearga daca nu, sterge-l descarca-l iar si incearca sa il deschizi cu starter.bat

| Evolution15 a răspuns:

Sincer nici mie nu imi merge sa intru pe metin2 united l-am descarcat pai l-am instalat si am dat Play si nu mi-a intrat apoi am mai dat odata si tot n-a mers apoi am inchis netul si apoi am dat si mi-a aratat can't read patchlist ajutati-ma va rog frumos!

| Nebunu_Nicotina_1993 a răspuns:

SI mie imi face la fel crying(