| vasi22 a întrebat:

am incercat sa fac un server de cs dar playeri nu pot intra am incercat si sa inchid firewall-ul si ntivirusl m cautat server gata facut acelasi lucru! plz help me

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai ip dinamic, nu poți tine un server de cs. Sau du-te în HLDS/cstrike/liblist.gam si inlocuieste secure 1 cu secure 0

| vasi22 explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc mersi

5 răspunsuri:
| vasi22 explică:

Am router si daca intru in cmd si scriu ipconfig scrie mereu acelasi ip am ip static sau dinamic

| anonim_4396 a răspuns (pentru vasi22):

Dacă ai router, evident că ai ip dinamic. Nu prea poți să ți un server de cs cu ip dinamic, eventual se hostează și ip-ul devine static și aprins non-stop, dar este contra cost.

| vasi22 explică (pentru anonim_4396):

Da dar cand intru in cmd si scriu ipconfig scrie mereu 192.168.x.x sau n-are legatura?]

| anonim_4396 a răspuns (pentru vasi22):

Tu ai ip dinamic, e clar. Singura soluție este să-l hostezi, doar dacă vrei.