| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! Am o catelusa draguta are aproape 1 an ( adica are 11 luni ) o cheama Ania intrebarea mea este :
1.Cu ce sampon ( de caini ) trebuie sa o spal ca sa ii luceasca blana?

Răspuns Câştigător
| ramonaramonica a răspuns:

Pai nu-i treuie asa ceva ii dai un ou spart sa manince nu coaja cea ce este in iauntru stiu pentru ca o ruda de-a mea i-a dat cainelui ei care era batran ou spart si avea blana mai lucioasa si nu-imai cadea.mai am un sfat dspre caini daca cand ei mananca sa nu-ideranjezi ca te va musca crezand ca vrei sa le ei mancarea dar ma rog doar uni fac asa. sper ca te-am ajutat

| Generation22 explică (pentru ramonaramonica):

Mersi mult. stai linistita al meu nu ma musca nici nu ma maraiewinking

1 răspuns: