| xPicPoc a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare la care as da 20 de funde laughing daca as putea : Metoda 5
Aceasta metoda se adreseaza celor care nu reusesc sa joace cs cu maximul nr. de fps-uri (100 sau 99).
Metoda constituie in dezactivarea unor optiuni grafice ale placii video pe care o folositi:

Anisotropic filtering - OFF
Antialiasing Gamma correction - OFF
Antialiasing Setting - None
Antialiasing Transparency - OFF
Vertical Sync - Force OFF

Vreau si eu sa stiu ce trebuie sa fac sa imi maresc fps-urile la cs dupa metoda aceasta, si sa imi spuneti va rog mult unde trebuie sa intru sa le opresc laughing FUNDAAA MAREEE SI UN MULTUMESC SINCER laughing

2 răspunsuri:
| thekiller321 a răspuns:

Buna! Deschizi task manager(ctr+alt+delete) dai pe hl al doilea click si dai set priority, si urmeaza sa dai realtime la mine merge nu am fps mai mare de 20! sper sa iti mearga si tie BAFTA!

| xPicPoc explică (pentru thekiller321):

Tu stii macar ce inseamna fps?