| shadowcool a întrebat:

Am un monitor led Philips hd de 21, 5 inch, rezolutia o am setata din control panel la 1920 x 1080( native ). Dar vreau sa stiu doar cum sa imi setez placa video. Cum ar fi la Manage 3D settings, tot in ctrl panel, ce aleg la:
anisotropic filtering of, 8x, nu stiu
antialiasing - Gama correction off
Aici nu stiu. Astept raspuns, pot trimite mai multe detalii la cerere. +++ funda.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Despre ce placa video discutam? In principiu, nu te atingi de setarile alea. Setezi la fiecare joc in parte.