| Badea_Valentyn_1998 a întrebat:

am o problema acum cateva zile am avut net dar acum nu mai am am 2 pc conectat la router si la al 2 pc nu-i mai merge netul di la diagnostic zice the local area connection adapter is not working properly netul e prin cablu direct in router ca sa stiti. Ce sa fac

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza driverul pentru net!

| Badea_Valentyn_1998 explică (pentru lpavel):

Am reinstalato tot la fel

| lpavel a răspuns (pentru Badea_Valentyn_1998):

S-a ars placa de retea, daca nu stii sa-l schimbi du-l la un service!

| Badea_Valentyn_1998 explică (pentru lpavel):

Pe-i aseara nu a mai mers nu stiu asa deodata mai ales ca e nou pc e de doi ani cumparat

| lpavel a răspuns (pentru Badea_Valentyn_1998):

Nu conteaza cat e de nou sau vechi, daca esti sigur ca ai instalat driverul bun si nu merge atunci e de la placa de retea.
Ai mai putea incerca sa restaurezi pc-ul la un moment anterior(atunci cand mergea)...