| NaruToNR1 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Mi se incalzeste foarte repede, miroase a cablu, si se stinge singur. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Anonym985544 a răspuns:

Daca este desktop trebuie sa il duci la verificare... Daca este laptop cumpara un stand (suport) cu racitor pe usb.De cate ori bagi usb-ul conectat la stand un mic ventilator va porni care nu va lasa laptopul sa se supraincalezaca

| Burlacu_Adrian_1994 a răspuns:

Ar trebui sa il duci undeva sa ti-l verifice. Sa-r putea sa fie de la procesor!