| hacker9895 a întrebat:

am si eu o intebare am 2 g ram, placa video nividea g-force 7000 3 ghz windows7 si nu stiu dc nu imi merg jocurile bine de exemplu mi se misca foarte greu fifa 2007 dar nfs most wanted imi merge binisor care este problema e din cauza windosului sau din ce alta cauza va rog sa ma ajutati please funda si tot ce doriti multumesc mult de tot

Răspuns Câştigător
| silviu98 a răspuns:

Da am unu si asta e din cauza windowsului 7 deoarece nu prea merita sal ai mai bine ai xp ca e cel mai bun windows care exista eu am pes11 si ce bine imi merge asa de bine imi merg jocurile incearcal si tu

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Pe configuratia asta, daca vrei sa iti mearga mai bine jocurile, instaleaza Windows XP, 7-le consuma mai multe resurse.

| Madalin_8530 a răspuns:

Placa video de 2 gblaughing? abia a aparut placa video de 1 gb

| vLaD_9621 a răspuns:

Salut, pai windows 7 nu prea ii pentru jocuri eventual puneti windows vista ca el ii pentru jocuri si xp. P.S ia-ti last xp ala ii pentru jocuri si te va ajuta mult si setarile care ti le faci la jocuri punetile de la option de la video tate pe LOW si iti va merge