| vaseavasea4141 a întrebat:

am un cont propriu de steam si un prieten mi-a dat cadou jocul cs go dar as vrea sa stiu cum as putea deschide marketul sa pot vinde iteme depe cs go etc. pls ajutati-ma ce pot face.

Răspuns Câştigător
| Valentin_Dumitru_1989 a răspuns:

Daca ti la dat de curand si nu s-a implinit o luna de cand il ai nu poti sa cumper/vinzi dar insa poti face tradeuri

| vaseavasea4141 explică (pentru Valentin_Dumitru_1989):

Dar chiar daca mi l-a luat si implinesc o luna o sa pot vinde cumpara sau altele.

ps:nu am bagat bani niciodata pe steam

| Valentin_Dumitru_1989 a răspuns (pentru vaseavasea4141):

Da poti

4 răspunsuri:
| Danielul123 a răspuns:

Deschizi steam-ul si o sa vezi sus numele tau, tii mouse-ul si dai jos la Inventory(Inventar). Acolo ai toate itemele de pe CS:GO. Dai click pe una, apoi o sa vezi acolo Sell(Vinde).
Sper ca te-am lamurit. happy

| vaseavasea4141 explică (pentru Danielul123):

Dar nu pot vinde nummi da voie nu pot apasa