| AdrianDinamo a întrebat:

am un Nokia E65 si ieri i-am resetat setarile.Lam adus la setarile din fabrica. si acum nu imi mai merge sa intru pe net prin wireless.Pana sa il resetez mi-a mers.Pur si simplu nu se incarca cand il conectez la wireless ca si cum nu ar primi semnal.Va rog sa ma ajutati. Ofer funda!

7 răspunsuri:
| myhay0930 a răspuns:

Sall dupa ce l-ai resetat trebuie sa ii faci iar setarile la wireless sa ii permiti telefonului sa se conecteze pe net prin wireless.big grin

| AdrianDinamo explică (pentru myhay0930):

Pai si cum fac?

| myhay0930 a răspuns (pentru AdrianDinamo):

Trebuie sa intri la setari si acolo trebuie sa iti apara setarile pentru internet sau wireless big grin

| AdrianDinamo explică (pentru myhay0930):

Si mai departe?

| myhay0930 a răspuns (pentru AdrianDinamo):

Daca iti apare trebuie sa ctivezi niste satari daca nu apelezi la *222 si iti retrimiti setarile pentru internet si MMS, dupa ce primesti cele doua mesaje dai salvare la setari repornesti telefonul si gata.

| AdrianDinamo explică (pentru myhay0930):

Da un pic id-u tau te rog!

| myhay0930 a răspuns (pentru AdrianDinamo):

Mihai_marian0930