| DarKTheSkyy a întrebat:

Am resetat un router TP LINK. Ma conectez si nu imi merge netu adica daca intru pe un browser mi se incarca.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Bravo, baiat istet...
Ai manual cu instructiuni, foloseste-l!

| DryIce a răspuns:

Dude. La ce distanta stai fata de router? cati pereti din beton armat sunt intre voi? conteaza. Laptopul are un jaf de adaptor wifi intern de 1cm care abia merge. Du-te cu laptopul langa el si sigur va merge. Daca acuma zici ca ai net prin fir (ethernet) e alta problema, poate fi de la network seting si ip protocols si multe. Chiar si firewall. Da incearca prima varianta.

| Smecherudestept a răspuns:

Cred ca trebuie formatat de pe PC router-ul