| BadBoy1998 a întrebat:

Sall TpU!!! Auziti ma puteti ajuta nu pot sa ma hotarasc ce sa imi cumpar Play Station 3 sau xbox 360? Oricum ce mi-as lua imi cumpar GTA V

Răspuns Câştigător
| Hantila_Marian_1999 a răspuns:

Dupa parerea mea Xbox 360 este de 10 ori mai bun. Eu am avut Play Staion 3, dar l-am vandut si mi-am cumparat Xbox 360. Am observat foarte usor ca pe Xbox360 se misca mult mai bine in jocuri, grafica este mai buna si avantajul este ca la Xbox poti sa iti cumperi si Kinect care este belea. Dar o singura chestie este nasoala. Ca sa te joci multiplayer trebuie sa iti cumper cont de Xbox Live care costa 180 lei pe an, dar in fiecare luna iti da 2 jocuri gratis care le poti descarca.

4 răspunsuri:
| BadBoy1998 explică:

Baieti eu nu stiu ce sa imi iau... Dupa parerea mea as merge me xbox 360
dar e nasoala chestia aia cu 180 lei pe an... eu si parintii mei nu detinem un buget foarte mare... adic nici bogati nici saraci. undeva la mijloc!
Eu ma uit acum pe eMAG sa vad diferenta la preturi!

| BadBoy1998 explică:

Imi iau xbox 360 cu banii care ii fac cu colinda imi platesc alea + ca imi mai cumpar niste jocuri

| AndreiCos321 a răspuns:

Eu zic ca playstation 3:
1.E mult mai ieftinn
2.E mai usor de folosti(dupa mine)
3.Ca sa te joci GTA V multiplayer la xbox iti trebuie Xbox Live care costa in jur de 200 lei pe an.
Fundaa?

| Hantila_Marian_1999 a răspuns (pentru AndreiCos321):

Costa 180 lei pe an. Dar eu zic ca 180 lei pe an nu e mult si ai avantajul ca in fiecare luna iti poti lua 2 jocuri + ca xbox-ul este mult mai bun.