| werton a întrebat:

cum pot sa imi reinstalez windows-ul fara sa pierd ce am pe el si sa ramana tot ca inainte doar ca windows-ul e reinstalat

Răspuns Câştigător
| maryan15 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa copiezi tot ce ai nevoie de pe desktop, faci o lista cu programele instalate care le vrei inapoi si le muti in partizia D, formatezi si instalezi windowsu doar pe partitza C. sper ca te am ajutat bftwinking

| werton explică (pentru maryan15):

Adica tot ce am pe desktop sa mut in D si dupa sa intalez windows-ul in C?

1 răspuns: