| Razvanelrazvii a întrebat:

Recent mi-am reinstalat windows-ul si a fost totul perfect pana sa intru pe internet. Cand am bagat firul de la net, imi cerea codul. Am chemat specialistii si mi-au remediat problema. Cum fac ca atunci cand reinstalez windows-ul sa imi ramana driver-ul de la internet? Si toate celelalte? In general imi reinstalez windows-ul odata la 3 luni, si mi-e rusine sa ii tot solicit pe specialisti. Cum fac sa imi reinstalez windows-ul si sa mearga net-ul?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te chinui. Acea activitate este foarte usoara. O poti face si tu. De la ce provider ai net?

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand de ce trebuie sa il reinstalezi la 3 luni? chiar nu e cazul. In al doilea rand driverele nu raman, trebuie reinstalate si ca sa iti mearga netul trebuie sa mai creezi si o conexiune noua. Nu ai alta solutie decat sa inveti sa faci lucrurile astea

| K0sti a răspuns:

Ti-l instalezi, cum instalezi si Windows! Auzi, cheama specialistii, rusine!

| Razvanelrazvii explică (pentru K0sti):

Ideea e ca atunci cand instalez, scriu un IP si imi cere o parola... si parola nu o stiu... Rusine :3

| K0sti a răspuns (pentru Razvanelrazvii):

Pai de ce nu o stii? Rusine!