| Mateas_Flavius_1993 a întrebat:

big grin :*
Imi puteti spune niste metine private in care....am cateva varianta
1. Otel la shop si din >>otel-pose-beta dar sa nu ai nev de anumite lucruri
2.Globuri de transformare sa cada usor
3.Sa existe elixire mari si sa nu fie greu de gasit
4.Sa evolueze o arma(ex:batalia) de foarte multe ori

Multumesc anticipat :* happy

(Atentie:nu trebuie sa contina toate lucrurile enumerate mai sus si doar unul-doua)

Răspuns Câştigător
| paulthebest a răspuns:

Daca vrei un metin cu multe evolutii si usor (PVP in proportie de 75%) atunci incearca Syerra Online Metin2
http://www.syeraonline.com/
e frumusel serveru si ca un pont sa faci lvl 250 in 2 ore vezi ca e bug la level adica faci tu singur lvl 100 ( pana la 80 in v2 si dupa v4) si dupa cu un prieten de lvl 200+ dai pe Jeuk Young sau cv de genu acolo map 1->Teleporter 2 si dai pe Castel->Zapada si el da lure si bateti amandoi.
In 2 ore ai lvl 250

| Mateas_Flavius_1993 explică (pentru paulthebest):

Multumesc te rog sa ma aduagi mess (matesflavius) si sa ne vedem pe sv happy

3 răspunsuri:
| carlito8379 a răspuns:

Metin2 NB si Metin2 VAMOS si Metin2Exodus