| unusmecher a întrebat:

Dati-mi si mie un cod pentru Counter-Strike 1.6 care sa mearga 100% si fara virusi. Accept doar Aim si Wall. PSbig grinaca sunteti draguti dati-mi si mie pas cu pas cum se foloseste, de pe ce buton se activeaza etc... Multumesc! Pentru cel mai bun vot dau FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| XkkOOjs a răspuns:

Http://www.tutorialecstrike.com/coduri_cstrike.html incearca aici sau http://www.maximamspus.ro/coduri-counter-strike-1428... dezarhivezi, dai luad si iti merge... dar nu inteleg la ce iti trebuie coduri, ca odata si-odata tot te prind adminii;)

| ROB3RT89 a răspuns (pentru XkkOOjs):

Banuiesc ca esti un jucataor de cs.
De ce il ajuti?! Chiar iti place sa dai de codati ca el pe majoritatea serverelor? Sau iti surade si tie ideea?!
Bine ca nu e o versiune non steam pentru counter strike global offnsive, mai scapam de copii astia codati...

| XkkOOjs a răspuns (pentru ROB3RT89):

Am steam, nu prea imi convine sa il ajut, dar mai sunt si persoane de genul. noroc ca am server steam only si putini reusesc sa scape fara sa ii prind. apropo, bine ca am dat de tine. Imi pot schimba placa video la laptop? Am nVIDIA gt520mx si mi se pare prea slaba... daca da cam cat ar costa inlocuirea?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru XkkOOjs):

Da,poti,depinde de laptop.
E destul de buna si a ta, dar poate iti surade =>http://www.notebookcheck.net/......681.0.html

| SkrillexOMFG a răspuns (pentru ROB3RT89):

1)Vrea funda
2)Te oftici ca esti praf la cs si gasesti codati care te omoara de fiecare data.