| LawlietRyuzaki a întrebat:

Sall,TPU! Joc de ceva timp SAMP si vreau sa detin un server de samp dar fara munca.Sa fie gata facut.Sa aiba toate factiunile in el sa trebuiasca sa modific doar rcon password gamemode etc.Sa fie adugate niste scripturi tari.Imi puteti da un link? Dai fundawinking

3 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

U glumesti? sa iti spun 2 lucruri :
1.Nu ai cum sa reusesti fara munca
2.Trebuie euro pentru host si daca vr sa iti faca cineva server dai 10 euro... sau chiar 20-30

| Quadeee a răspuns:

Sall,nu-l baga in seama pe darkangellwinking, da-mi add la most_wanted77 pe Y! M si iti fac eu toate scripturile si gamemodurile pe care le vrei happy

| ABeu a răspuns (pentru Quadeee):

Imi faci si mie unu? ca nici nu stiu porni servaru ameu.