| vladbosul a întrebat:

Tocmai mi-am descarcat si eu cs Romania v3 pe pc meu (am windows 7) totul a mers bine l-am instalat dar cand am dat pe el sa intru mi-a aparut o chestie asa ((Hslg-life launcher has stopped working. Windows can check online for a solution to the problem. si 2 chestii cu sageti verzi Check online for a solution and closa th program si Close the program. Ce sa fac? Pliss HELP! Funda garantata!

2 răspunsuri:
| kingD0G a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe iconita jocului. Dupa dai la prperties. Dupa dai la compatibility, iar pe urma bifezi "Run this program in compatibility mode for:". Si dupa selectezi Windows XP (service pack 2). Si dupa dai Apply.
Si dupa ii faci testul.

Succes!

| vladbosul explică (pentru kingD0G):

Am dat dar la fel imi da chestia aia...