| Stares a întrebat:

V-as fi tare recunascator daca imi explicati cum pot juca si eu league of legends mai bine am level 25 facut doar din pierderi si esecuri! Va rog ajutati-ma. Nu vreau raspunsuri gen:jocul nu-i facut pentru tine!

7 răspunsuri:
| FloFlo888 a răspuns:

Salut!
Eu te-as sfatui sa iti ajuti mereu echipa, pentru ca asta poate intoarce mereu meciu..logic..trebuie sa inveti si sa joci. Eu unul cu un champ nou / sa reinvat sa joc cu el, intru cu boti la costume si imi fac acolo buildu.Nush bafta

| AndreiBarosanul3232 a răspuns:

Păi primul sfat ar fi sa-ti faci un main(un caracter cu care joci cel mai mult) care da mult damage si in early si in late game.
Iar al doilea sfat ar fi sa-ti iei rune, sa nu dai surrender niciodata si sa nu te oftici niciodata(remember TeamWork OP)

| Stares explică (pentru AndreiBarosanul3232):

Pot sa-mi fac un caracter? Si daca da, cum?

| AndreiBarosanul3232 a răspuns (pentru Stares):

Cum adica sa-ti faci un caracter? adica sa creezi un champion al tau?
daca te referi la asta nu poti sa creezi

| Stares explică (pentru AndreiBarosanul3232):

Pai tu ai zis,, sa-ti faci un main(un caracter cu care joci cel mai mult) '' asta te-am intrebat

| AndreiBarosanul3232 a răspuns (pentru Stares):

Adica joaca mai mult cu un caracter care iti place

| Stares explică (pentru AndreiBarosanul3232):

Am jucat cu katarina si e misto am facut la un meci 20\4