| stefanneell a întrebat:

Vreau sa intru pe forumul www.RuleGame.ro (e de samp) si nu imi merge. mi da o eroare de vreo 3-4 zile.Inainte mergea si acum nu.
P.S.: Cand dau la detalii eroare imi zice ca am conexiune slaba la internet... am incercat la alte forumuri de cs si samp si merg perfect.

Răspuns Câştigător
| ElKatana a răspuns:

Salut stefannell, mai incearca sa intrii iar de aici http://rulegame.ro/forum/. Ar putea fi o problema de la gazduirea paginii (host-ul) atat timp cat esti sigur ca nu e de la tine si ca altele merg perfect, ar putea fi de la ei in cazul acesta. Eu spun sa astepti o perioada de timp, cateva ore. Daca tot nu merge trimitele un raport la pagina, poate te ajuta ei.