| darius88 a întrebat:

Pe YahooMessenger nu merge sa intru si am conexiune la internet de ce?

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Regleaza-ti data si ora de la pc sa fie cea actuala, un link aici(http://oraexacta.net/) dupa da un restart la PC. Succes!

| darius88 explică (pentru piTiCcu):

Eu sunt in Italia.Trebuie sa pun ora din Italia sau Romania?

| darius88 explică (pentru piTiCcu):

Eu sunt in Italia.Pun ora din Romania sau ora din Italia?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Funcționează, încearcă din nou.
Pa, pa.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Depinde ce Yahoo Messenger ai. Nu toate PC-urile suportă toate versiunile.
Încearcă să-l dezinstalezi şi apoi să-l instalezi din nou.
Dacă tot nu va merge, caută altă versiune.
Pa-pa.

| Diavolcata a răspuns:

Ai data la calculator fixata? daca nu fixeazo... si eu trecut prin asta si era de la data.