| BoOoMbOnik a întrebat:

am un lg cookie lite. si nu pot folosi internetul chiar daca am credit nu merge cand vreau sa intru pe messenger imi zice eroare de conexiune. ajutati-ma. fundita. multumesc

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai optiune.
Nici pe mine nu ma lasahappy.
Am acelasi telefon, numai ca nu e lite.

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Nu cred ca aveti setat telefonul corespunzator.La unele trebuiesc bagat manual.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

@moldovianu nu trebuie setat manual, am incercat, nu ehappy.
Trebuie optiune.
Aaa, si poti sa-ti activezi (stie o colega) internet gratis pentru o saptamana. O data pe an poti face astahappy.
Apoi, daca intri, ai cost suplimentar (chiar daca ai cartela, primesti acasa factura, din cate am inteles de la ea, sau te lasa fara nici un cent)