| ali17 a întrebat:

Sall TPU, vreau sa-mi iau un laptop.Am deja un calculator. DAca o sa-mi iau ruter wierles si daca il tin chiar fix langa laptop o sa am probleme cu viteza netului? tin sa mentionez ca calculatoru meu nu prinde wi-fi...Ce sa faaaac?

Răspuns Câştigător
| MagicOneT a răspuns:

Pai cablul de la net il bagi in router si din router un cablu in PC.(In functie de cat de bun e router-ul viteza netului nu va fi afectata maxim sa zicem ca o sa pierzi 20mbps din viteza initiala.)

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai in calculator bagi un cablu din router, iar cu laptopul te conectezi wireless.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vei avea...