| Gam3rYT a întrebat:

Vreau sa stiu unde trebuie sa intru in bios pentru a boota de pe stick windows 7.
Va rog mulr. Cat mai detaliat.

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cand dai restart apesi de cateva ori tastele F2, F8, F12, fiecare computer este diferit, si dupa ce intrii trebuie sa setezi sa inceapa botarea dupa stick

| Gam3rYT explică (pentru Felys):

Spune-mi exact unde.

| Gam3rYT explică:

Fara sa intru in bioshappy?

| Felys a răspuns (pentru Gam3rYT):

Pai tocmai din acest motiv apesi tastele respectiva,ca sa poti intra in bios,apoi odata intrat trebuie sa faci setarea de a bota de pe cd/dvd, problema e ca eu mi-am scrantit mintea sa fac aceasta setare si nu mi-a iesit pasenta, pentru acesti pasi trebuie sa fie cineva care lucreaza in domeniu, de abia dupa aceea cand vrei sa reformatezi poti sa o faci si tu, dar prima data trebuie cineva priceput