| Pandaaaaaaaa a întrebat:

Salu! Spueti-mi si mie un joc care sa nu ai aiba grafica chiar de mario, nu stiu ceva gen call of duty, Battlefield etc.:
Sistem:
3GB RAM
Procesor AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual core 4400+ 2. 3GHz(Stiu, slabut)
Placa video:ATI HD 2400 PRO 256mb(Stiuuuu, prafcrying )

7 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

S-ar putea sa iti mearga gta 4(e bestial)

| Pandaaaaaaaa explică (pentru soloangel01):

Mi l-am luat insa nu ma tine prea bine, trebuie sa pun o rezolutie foarte mica ca sa-mi mearga decent si nu mai are nici un farmec asa.sad.

| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Prototype,Medal of Honor Warfighter, SaintsRowIV ( asta e un joc gen gta dar cu grafica mai buna si mai amuzant), World of Tanks, World of Airplanes, Tom Clancys Sprinter Cell.

| Pandaaaaaaaa explică (pentru Alexutzu_Alex_1980):

Frate, eu am zis jocuri care sa ma tina pe sistemul meu praf, aste nu ma tin frustrated

| soloangel01 a răspuns (pentru Pandaaaaaaaa):

Frate daca al tau zici ca e praf...eu am 1 ram si 1.8 ghz si 250 mb placa video sau ceva de genu.asa ca multumeste-te cu ce ai!winking

| DaWTF a răspuns:

I-a incearca hitman, max payne, mafia, MINECRAFT, team fortess 2 sau poti cauta aici jocul visurilor tale
http://forum.computergames.ro/1-jocuri-pc/63442-recomandari-jocuri.html

| DaWTF a răspuns:

Cauta aici si poate vei gasi un joc bun si potrivit cerintelor tale
http://forum.computergames.ro/1-jocuri-pc/63442-recomandari-jocuri.html