| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

Acum 2 săptămâni mi-am cumparat un laptop dintr-un magazin in rate. Am o problema cu el a inceput sa imi apara niste dungi pe ecran e posibil ca daca il duc la un specialist sa imi bage un un driver video să isi revina? Sa nu mai ma comlic sa il duc la garanție ca poate nu e placa video dusa. E posibil sa deranjeze driverul si instalat inapoi sa isi revina?

1 răspuns:
| Paduraru_Stefanut_1990 a răspuns:

Nu cred ca are legatura driverul, probabil e de la display, daca l-ai atins cu ceva ascutit sau l-ai scapat din mana ( laptopul ), daca nu ai atins displayul inseamna ca ori e de la display ori de la placa video sau rare cazuri de la placa de baza, Driverul ti-am zis nu cred ca are legatura dar merita sa incerci