| adagioanonim a întrebat:

Am o problema cu un laptop Asus K52JE.Din cand in cand imi tremura imaginea si se aude un bazait,face asa cateva secunde dupa care isi revine. Temperaturile sunt ok,sa fie ceva de la hard sau driver placa video? Sau sa fie vreun conflict intre placa video si vreun driver? Mentionez ca sistemul de operare e instalat pe un ssd,dar are garantie, e cumparat in februarie.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Probleme de alimentare cel mai probabil, mai bine il trimiti in garantie si specifici simptomele.

| adagioanonim explică (pentru Intruder19):

Nu are probleme cu alimentarea ca la fel face si pe baterie.

| K0sti a răspuns (pentru adagioanonim):

Pai tu crezi ca alimentarea e numai alimentatorul ala sau bateria? De sursa interna ce zici?