| Gutzan_Pavel_1996 a întrebat:

Salut ajutati-ma va rog eu mi-am facut un server de cs 1.6 cu ip 192.168.1.2:27015 eu ma pot connecta dar prieteni mei nu pot de loc ajutatipa plizz

3 răspunsuri:
| Gutzan_Pavel_1996 explică:

Da sunt sigur ca si la samp (GTA San Andreas) tot este asa 192.168.1.2:27015 nu-l pot skymba de loc am cata pe you tube si nu gasesc nimic poate ma ajuti te rog am mai intrebat de mai multi prieteni si nu am putut afla nimic

| Antonescu_Alexandru_1993 a răspuns:

Esti sigur ca nu ai ip dinamic.Deobicei daca ai ruther.

| Gutzan_Pavel_1996 explică (pentru Antonescu_Alexandru_1993):

Da sunt sigur ca si la samp (GTA San Andreas) tot este asa 192.168.1.2:27015 nu-l pot skymba de loc am cata pe you tube si nu gasesc nimic poate ma ajuti te rog am mai intrebat de mai multi prieteni si nu am putut afla nimic