| bombardier1999OFICIAL a întrebat:

Salut all.please dati-mi conturi nu conteaza metin2-iu:osiris,hammer,king,pandora,united,yoneis.Funda .

12 răspunsuri:
| bombardier1999OFICIAL explică:

Vroeam s a spun sa-mi dati itm cu chesti care au bonussuri k ma omoara aproape toti dintr-o lovitura si de aia...

| bombardier1999OFICIAL explică:

Nu k nu are itm bune tongue bah cat de prost ma crezi?

| AlexutzuAlex a răspuns:

Sal,iti dau eu cont de metin2 Os 2013:Nume:scriemt2hammer si pass:esimplusafacicont

| Red4Ever a răspuns:

Iti dau eu cont de metin2hammar id:EsimpluSaItiFaciCont parola:ScrieMetin2HammarSiDaiPePrimuSit.

| Red4Ever a răspuns:

Id:sebastian25 parola:ionut1111 da-mi funda plis contul e bun si are itame bune.

| Red4Ever a răspuns:

Sebastian25 ionut1111.

| Red4Ever a răspuns:

Uite cont aici pe hammer ID:panarama002 PASS:panarama002 Fundita?

| vladdvladutu a răspuns:

Am eu cont cu itemele destul de bune mai trebuie putin bonusate si gata id:vladut1230 si parola:123qweasdzxc poti sal pastrezi eu nu mai joc

| TraficantDeDanonino a răspuns:

Iti dau eu un cont hammer
id:danielnistor512
pass:bubublica213

| TraficantDeDanonino a răspuns:

Iti dau eu un cont de hammer
id:danielnistor512
pass:bubulica213

| Claudiu_Nanu_1995 a răspuns:

Iti zic eu cont care merge pe metin 2 hammer nimic:esimplusatifaci pass:numergeniciuncont