| Ursu_Adrian_1998 a întrebat:

Am 1 saptamana de cand incerc sa ma joc cs si nu pot.Nu stiu ce are.Cand intru pe server,se incarca tot frumos,si cind de-acum am intrat, se stopeaza si nu se misca.Si am incercat deja 18
cs-uri.Cu un an in urma tot aveam windows 7 si mergea, dar acum nu.
Please ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Incerca alt server.

| Ursu_Adrian_1998 explică (pentru ErickEmil):

Am incercat, nu merge.

| ErickEmil a răspuns (pentru Ursu_Adrian_1998):

Apai incearca sa descarci Counter Strike 1.6 de pe resursecs.com iar daca nici atunci nu-ti merge, intra la setari, in locul unde scrie Open Gl, alege Software iar in loc de 1028-800 sau cum e... alege ceva mai mic, cum ar fi 800-600 sau 600-480 big grin

| Ursu_Adrian_1998 explică (pentru ErickEmil):

Tot nu merge...