| catalin542000 a întrebat:

Salut, am auzit ca s8 plus ar avea probleme cu bateria cam ca next 8 sau ceva de genu.
Vreau ca acest raspuns sa il primesc de la posesorii de s8 plus.
Vreau sa cumpar si eu unul si vreau sa stiu daca are bateria probleme sau nu,si in cazul in care are probleme poate fi dus la service si inlocuita bateria sau telefonul, nu stiu pe gratis? Si cum?

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Eu am Samsung s8, nu varianta plus. Varianta S8 se descurca ok pana acum, inca nu are probleme cu bateria si telefonul se misca foarte bine. Nu te astepta ca bateria sa dureze o vesnicie, de ex daca folosesti datele mobile, bateria se duce relative foarte repede, nu apuci sa stai 12 ore pe telefon.