| LaGGeR1990 a întrebat:

Am avut antivirusul Avira si l-am dezinstalat pentru ca voiam sa incerc alt antivirus. L-am dezinstalat fara probleme si am instalat Bitdefender. Dar nu mia prea placut ca iesea de acolo din coltu drept si nu puteam sa dau sa intru in meniu lui era nuam acolo puteam sa dau scanare si atat. Si am instalat avira din nou am luat noua versiune de pe internet dar e diferita ca cealalta versiune (eu aveam o versiune mai veche de vroe juma de an). Acum am Avira si e la fel ca al Bitdefender si iese de acolo din colt si nu pot sa sa activez Firewall-ul sau sa-l dezactivez ca la cealalta versiune. Arata cam asa asta noua : http://s15.postimg.org/er7qtdhmz/Untitled_png2.png

Mi se parea mai buna cealalta versiune. Daca ma intelegeti...

Deci asa e veriunea cea noua? Sau am descarcat alteva? Si cum pot intra in meniu de ex. sa opresc Firewall si sa-l repornesc? Decdi asta e verisiunea cea noua?

Si cum o pot folosi? Sa intru in meniu.

Si mai e ceva: antivirusul asta e bun? Am auzit lucruri bune despre el.

Cel mai rapid raspuns primeste FUNDA!

5 răspunsuri:
| Denis505 a răspuns:

Frate, dezinstaleaza toate antivirusurile pe care le ai in pc si apoi instaleaza-ti AVG sau Avast ( free edition ) eu am AVG si Windows 8.1 Pro si nu am nici macar un virus in pc, dar sunt cu update-urile la zi ...incearca ce am scris anterior si nu vei regreta, iti garantezwinking

| LaGGeR1990 explică (pentru Denis505):

Dar are meniu? sau e asa ca la mine in poza?

| Denis505 a răspuns (pentru LaGGeR1990):

Are meniu cu toate comenzile gen Firewall si Scan sau..ma rog, intelegi tu big grin

| LaGGeR1990 explică (pentru Denis505):

Si e bun de ceva?

| Denis505 a răspuns:

E foarte bun, adica eu il am si nu am virusi in pc, imi merge ca uns.