| LaGGeR1990 a întrebat:

Am avut antivirusul Avira si l-am dezinstalat pentru ca voiam sa incerc alt antivirus. L-am dezinstalat fara probleme si am instalat Bitdefender. Dar nu mia prea placut ca iesea de acolo din coltu drept si nu puteam sa dau sa intru in meniu lui era nuam acolo puteam sa dau scanare si atat. Si am instalat avira din nou am luat noua versiune de pe internet dar e diferita ca cealalta versiune (eu aveam o versiune mai veche de vroe juma de an). Acum am Avira si e la fel ca al Bitdefender si iese de acolo din colt si nu pot sa sa activez Firewall-ul sau sa-l dezactivez ca la cealalta versiune. Arata cam asa asta noua : http://s15.postimg.org/er7qtdhmz/Untitled_png2.png

Mi se parea mai buna cealalta versiune. Daca ma intelegeti...

Deci asa e veriunea cea noua? Sau am descarcat alteva? Si cum pot intra in meniu de ex. sa opresc Firewall si sa-l repornesc? Decdi asta e verisiunea cea noua?

Si cum o pot folosi? Sa intru in meniu.

Si mai e ceva: antivirusul asta e bun? Am auzit lucruri bune despre el.

Cel mai rapid raspuns primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Cum sa fie avira mai bun ca bitdefender? rolling on the floor
Chestia aia din colt poti s-o inchizi daca te derangeaza big grin si la bitdefender la fel big grin
Acolo in chestia aia din colt ai doar principalele optiuni ale antivirusului, dar intra unde e el instalat in '' programs files '' si cauta folder'ul si apoi click pe avira.exe sau bitdefender.exe nu stiu cum scrie big grin apoi o sa apara toate optiunile programului, cauti si dezactivezi firewall'ul happy

Ai inteles? happy

Am vazut ca ai '' Silent aim'' deci esti boot rolling on the floor

Si mai ai un folder jos in stanga '' muzica haus '' rolling on the floor rolling on the floor se scrie '' HOUSE ''

| LaGGeR1990 explică (pentru N0xEterniS):

Boot esti tu ba... mars la scoala si invata sa scrii

| N0xEterniS a răspuns (pentru LaGGeR1990):

'' Haus ''? deci esti penal rau rolling on the floor mai prost ca tine n-am vazut rolling on the floor are '' silent aim '' deci clar habar nu ai cs laughing '' mars la scoala si invata sa scrii '' ce greseli am facut ma pla? iesi in gtm, mars la tine-n pestera.