| Ionut_Rusu_1993_jsY6 a întrebat:

Buna, la ps4 merge conectat orice controller in afara de xbox? Gen alea de 25-30 de lei sau numai dualshock 4 merg conectate...Multumesc!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Numai originale stiu eu...acum posibil sa poate exista replici care sunt "calibrate" in asa fel incat sa fie recunoscute de consola, nu bag mana in foc dar oricum acele replici nu cred ca se gasesc in comert cat pe siteurile chinezesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ps4 și am și eu un controller de 25 lei dar nu merge doar la ps3 și pc(scrie și in specificații, am și încercat)