| Cotan_Mihnea_1996 a întrebat:

Salut, am cumparat o placa video Radeon Rx 580 4 gb, problema este ca de fiecare data cand pornesc pc in startup acesta face black screen, daca il sting si il aprind din nou la fel, face blackscreen ba chiar cateodata dupa black screen isi ia pixels pe tot ecranu, treaba e ca dupa cateva restarturi shut down-uri isi revine. Pot sa ma joc dupa orice joc nu imi da crash, la startup este problema, stie cineva vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

E foarte posibil sa fie pe duca, sa aiba ceva lipituri reci pe ea. E noua placa sau ai cumparat-o la mana a doua?

| Gheorghe_Nicolae_1974 a răspuns:

Ai toate driverele la zi?