| Andrei1234512345825 a întrebat:

Salut,am cumparat un calculator nou acum 3 luni de pe eMAG cu placa video RX550 si jocurile merg bine dar textura jocurilor palpaie si am efectul de tearing de cand l-am luat (nu este de la driver si am schimbat rezolutia si hz si altele) monitorul este conectat cu hdmi la placa video si cablul il am de la un ps4 cumparat acum 4 ani deci este de la cablu sau altceva?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Incearca cu un cablu HDMI calitativ si ecranat. Daca face la fel problema e altundeva.