| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Salut, am cumparat un laptop Emachines de 1 un si 6-7 luni, si de o zi doua computerul imi cere sa schimb bateria si imi afiseasa mereu cand pornesc pc-ul acest mesaj "Consider replacing your battery". numele bateriei este "6-cell Li-ion battery".
Imi spuneti va rog cam cat ar trebui sa tina o baterie de laptop? Subliniez! Am cumparat laptopul nou nout de 1 an si 6-7 luni.
Si cam cat ar costa o baterie.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Xao20 a răspuns:

O baterie pentru firma ta de laptop e peste 2mil jumate noua acu depinde de modelul laptopului uite aici http://laptop-direct.ro/......ult/index/

3 răspunsuri:
| IoNuTzZz1997 explică:

Dar nu inteleg de ce trebuie schimbata asta repede. trebuia sa tina macar 2 ani jumate.

| Xao20 a răspuns (pentru IoNuTzZz1997):

Asta e se mai strica

| IoNuTzZz1997 explică:

Paii inca functioneaza dar imi cere pc-ul sa o schimb