| aandrei1312 a întrebat:

Am cumparat un PC nou recent, dar am o problema cu placa video. Imi apare aceasta eroare: "nVIDIA display settings are not avaible".
Jocurile imi merg foarte greu, de exemplu Mafia 3 imi merge cu super mult lag, tinand cont ca am aceste specificatii: Intel core i5 - 10400 cpu 2.90 ghz / 16 GB RAM/ 6GB PLACA VIDEO.
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ai Windoes 10 cu ultimu patch si driverele la zi?

| aandrei1312 explică (pentru Wr3nch):

Da. Este din cauza ca NU am conectat cablu de la monitor la placa video, ci la placa de baza?

| Wr3nch a răspuns (pentru aandrei1312):

Exact.