| TonyMontana a întrebat:

Salut.Am instalat windows 7 si de ceva vreme imi arata mereu ca nu am memorie in partitia C unde am instalat windowsu...sterg ceva pentru. ca sa am memorie apoi in cateva secunde imi arata iar ca nu am memorie...ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ceva ala care stergi tu, ce inseamna? Cati MB are ceea ce stergi? Ce dimensiune are partitia? Cat spatiu mai ai liber?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| TonyMontana explică (pentru neluL):

Pai mai aveam ceva melodii descarcate...le-am sters si peste 1 min iar mi-a aratat k nu mai am memorie, am partitia de 20 gb

| neluL a răspuns (pentru TonyMontana):

big grin Pai nu ai sters nimic! Cateva melodii inseamna 15-20 MB care este egal cu ZERO. Sterge calumea daca stergi sau muta in alta partitie 2-3 GB si apoi nu o sa-ti mai apara nimic.