| abcdfegbhwrthbfwsrtg a întrebat:

Am un laptop lenovo cu windows vista preinstalat. nu stiu ce naiba am facut dar merge ca naiba si vreau sa il reinstalez. tot vista. am licenta pe spate. dar nu stiu unde sa dau ca il pot instala. stie cineva? mai cu amanunt ca la prosti va roglaughing dau fundita ca intotdeauna

Răspuns Câştigător
| m5789932 a răspuns:

Ai mai instalat vreodata in viata ta windows vista?
Daca raspunsul este: nu, atunci cheama pe cineva sa te ajute... altfel n-ai sanse; e mai complicata treaba, insa te asigur eu ca daca e pentru prima data, va trebui sa instalezi de vreo 2-3 ori windows-ul pana o sa-i dai de capat singura; nu de alta... ca oricum n-ai ce strica la el, dar sa nu ramai fara windows dupa aia, ca pe urma o sa stai si te uiti la el!
uitate la acest video-tutorial si casca urechile cat poti de mult:
http://www.videotutorial.ro/? p=2144

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei daca ai CD`ul al bagi in unitatea CDROM si dai restart.
Ar trebuii sa porneasca procesul de instalare cand deschizi laptopul.
Doar daca ai Cd`ul bootabil cu windows Vista.
happy