| razer007 a întrebat:

Am o intrebare : cum as putea juca jocuri descarcate fara ca xbox-ul sa fie modat? M-am uitat la niste tutoriale pe youtube si am vazut ca se poate cu un stick usb, dar eu nu reusesc... ma puteti ajuta? Daca mai stiti alte metode le puteti spune, orice ajutor e bine venit! Repet, fara ca xbox-ul sa fie modat!

Răspuns Câştigător
| vladutt a răspuns:

Frate.Nici o consola nu poate juca jocuri de pe net fara a fi modata.Eu am PSP si PS2 si le am pe amandoua modate.Incearca sa ti-o modezi.Alta varianta nu este.Noroc.

| razer007 explică (pentru vladutt):

Dar exista mai multe dezavantaje la modarea xbox-ului decat la modarea psp/ps2-ului

| vladutt a răspuns (pentru razer007):

Eu nu vad decat pretul modarii.Decat sa dai 1/2 mil. pe jocuri mai bine dai 2 mil. o data si gata, ai rezolvat-o.Bafta