| DavidIonescunasrr a întrebat:

Salut, am o intrebare. Daca vreau sa cumpar pe un joc niște chestii de pe tara Turcia selectata pe google play pot plăti cu un card Mastercard cu moneda RON din tara România?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles!

| DavidIonescunasrr explică (pentru lpavel):

Nu a mers

| lpavel a răspuns (pentru DavidIonescunasrr):

Atunci acel magazin nu accepta mastercard ci numai anumite carduri! Problema nu e ca vrei sa platesti in ron ci nu este acceptat orice card!
Fa-ti un cont de Paypal sau Paysafe sau Revolut, il alimentezi cu bani de pe mastercard si vei putea plati!