| claudiuusername a întrebat:

Am o intrebare, si sper sa gasesc repede raspunsul ..Recent pe Minecraft am vrut sa construiesc un pixel art.Insa limita de constructie este de 256 de blocuri.Imi spuneti, va rog frumos cum o pot depasi? Ceva setari.nu stiu? ..Va rog am nevoie de raspuns urgent.Particip la un concurs cu acea constructie

3 răspunsuri:
| DarkTwister a răspuns:

Pai daca e serverul tau poti intra la proprietatile serverului daca e alt server nu poti face nimic!

| claudiuusername explică (pentru DarkTwister):

Este pe o lume creata de mine.Nu e pe server.Pur si simplu e lume creata.Sti tu la single player? Ai idee cum sa fac? ...Iti dau funda numai ajuta-ma

| DarkTwister a răspuns (pentru claudiuusername):

Pai ai cautat la setari? Daca da atunci trebuie sa iesi de pe joc sa cauti folderul lui sa te uiti dupa folderul cu lumea ta si acolo o sa gasesti proprietatile lui! De acolo poti schimba tot ce vrei! Daca nu gasesti sa ma cauti pe skipe, numele meu este serediucalex