| Endoo a întrebat:

Am o mare problema.De curand am cumparat un key de CSGO pentru steam dar nu am vazut ca acel key este pentru Asia. ( Pentru cei care nu stiu cand un key este blocat o anumita zona geografica ip-ul tau trebuie sa fie din acea zona pentru al putea activa). Intrebarea este: "Cum pot sa imi schimb ip-ul cu unul din rusia, china, etc?"

6 răspunsuri:
| mazaroi a răspuns:

Mai degraba vinzi cheia cuiva si iti cumperi una pentru Romania! IP nu ai cum sa il schimbi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mazaroi):

... De fapt cam ai cum sa il schimbi. Se poate cu un VPN.

| Endoo explică (pentru anonim_4396):

Imi zici cum?

| Endoo explică (pentru anonim_4396):

Daca ma ajuti iti dau funda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoo):

Cauta pe google un VPN si o sa iti schimbe IP-ul. Depinde de la program la program ce trebuie sa faci. Totusi, banuiesc ca trebuie sa iti faci si alt cont de Steam (in caz ca ai unul) fiindca nu cred ca te-ar lasa.

| SturzJason a răspuns:

Il cumpar eu am 5.90 usd in paypal tii trimit pe key daca vrei