| M1h0i a întrebat:

Salut, am o mare problema! Mi am dat resetare din fabrica la pc și acum orice joc instalez merge sa ma joc, dar după ce inchid pc-ul se șterge jocul, ce pot face? Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Esti sigur ca se sterge? Elaboreaza!
Un astfel de scenariu este imposibil... asta daca nu ti se sterg numai iconitele de zici ca se sterg jocurile.
Spune si ce jocuri, eventual da-ne poze sau filmari, daca tot vrei problema rezolvata.

| M1h0i explică (pentru LPCTSTR):

Acum e faza ca nu se mai șterg, dar am stat sa instalez un joc de pe epic games 2 ore jumate am întrat în el m-am jucat puțin și chiar a mers, dar după ce am închis pc-ul jocul s-a șters la propriu, am întrat pe epic games si îmi zicea ca trebuie instalat iar! Nu mai contează, acum am văzut ca l-am făcut, mulțumesc oricum!

| marinaru777 a răspuns:

Asta o face numai deepfreez e un program care odata instalat si activat la restart ramane ca in momentul activarii.

| M1h0i explică (pentru marinaru777):

Nu știu bro, oricum acum nu se mai șterge nimic. Poate a fost un bug a pc-ului.