| ゼロの a întrebat:

SAlut.Am o preoblema la downloaderul de la "gpatato"
Il deschid si se blocheaza, adica doar fereastra aia se blocheaza si nu pot sa o inchid decat daca dau restart la pc. Ce pot sa fac? am cautat la ei pe forum, dar nu sa mai intamplat la nimeni.Ma descurc cu engleaza asa ca i-am intrebat personal si mi-au raspuns ca sunt prea ocupati cu alte intrebari si nu pot sa imi dea o rezolvare la problema mea.Am windoes 7 ultimate si un pc destul de bun deci nu se poate pune problema de compatibilitate.Asta mi se intampla la toate jocurile de la gpatato.Si nu imi apare nici o eroare doar se blocheaza.
P. S in raspunsul de la ei mai scria ca o sa imi raspunda in cateva luni caci mesajele trimise sunt cicite in functie de inportanta.

1 răspuns:
| Necunoscutul2000 a răspuns:

E problema cu siteul sau din cauza windousului poate nu la-i instalat cum trebuie