| Hori_Vlad_1998 a întrebat:

Am o problemă cam nasoală.De ieri, de când deschid LOL-ul, după 5 minute de joc mi se închide PC-ul, ceea ce până acum nu am mai pățit, dar în rest când stau pe Facebook şi pe alte jocuri nu am probleme. Soluții? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca Speccy si vezi ce temperaturi ai la procesor (cpu) si la placa video. Daca trece de 75 nu e de bine

http://www.piriform.com/speccy/download

| Hori_Vlad_1998 explică (pentru anonim_4396):

Temperatura e de 70 C cand deschid lol-l...

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Temperaturile s-ar putea sa creasca peste limita si sa se opreasca