| Ovi09 a întrebat:

Am și eu o problemă... Mi-am cumparat in Iunie 2016 un iPhone 6S cu 16GB. Faza e ca pana acum o săptămâna era totul Ok. Săptămâna trecută eram pe Facebook pe telefon, aveam 80% baterie, am stat 5 minute pe Facebook și mi sa închis. Telefonul nu a mai pornit pana când l-am băgat la încărcat. Problema sa repetat, inchizanduse chiar atunci când nu fac nimic, gen acum e pornit, in secunda doi e închis, și îmi apare ca are 80% baterie, și înainte și după ce mi se Închide. Oare ce sa fie de vina, bateria? Menționez ca am făcut update la iOS 11 la 11, 2 și nimic, problema persista. Chiar nu vreau sa dau banii pe un alt telefon... MULȚUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| AvramCodrut a răspuns:

Du-l la reparat, daca nu se remediaza problema de la sine, probabil e de la baterie, probabil l-ai scapat pe jos si s-a defectat ceva ce tine tot de baterie. In cel mai bun caz e o eroare de software, deci asteapta sa faci update la noua versiune de iOS.

1 răspuns:
| Irimia_Alexandra_2002 a răspuns:

Cel mai probabil e de la baterie