| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Când scot laptopul de la încărcat se închide deodată după ce stau vreo 20 de minute și nu se mai deschide pana nu îl pun la încărcat. A pățit cineva? Știti care e problema?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bateria e aproape terminata si/sau nu se incarca suficient.

| gabicoo a răspuns:

A murit bateria.
Orice laptop poate fi folosit fara baterie cu alimentare direct de la priza.
Daca doresti sa ai mobilitate in continuare mergi la un magazin specializat cu laptopul tau si comanda o baterie noua.

| octav005 a răspuns:

Bateria de la laptop este distrusa.
SAU modulul de la baterie este ars.
inceraca sa o schimbi cu o alta baterie

| DrGoogle a răspuns:

Nu mai tine bateria curent in ea e clar si eu patesc la fel imi merge numai cand e in priza.

| LexiEla a răspuns:

Daca nu.ti permiti un alt laptop, vei putea sa.l folosesti doar tinandu.l in priza.

| RoseBlack01 a răspuns:

Si.mie mi se intampla asta laughing

| Anonim37 a răspuns:

Incearca sa schimbi bateria.