| manx133 a întrebat:

Salut, am o problema cu bandicamu in special in jocul SA-MP, de fiecare data cand fac o poza si doresc sa ma uit pe ea nu imi apare ce scrie pe chat-ul de sus stanga de la ce sa fie?
Cu stergerea si reinstalarea lui nu ma ajuta cu nimic, trebuie sa fie de la alt cv.
Mentionez prima oara cand l-am instalat au mers pozele se vedea ce scrie pe chat dar dupa o saptamana am facut alte poze si nu imi aparea ce scrie pe chat.
Care ma rezolva dau funda.

3 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Pai nu iti merge F8 in joc?

| manx133 explică (pentru Crsiti92134):

Pe windows 8 nu merge f8 nu stiu dc

| Crsiti92134 a răspuns (pentru manx133):

Instaleaza OBS si pui pe OBS sa faci SS